Motošporti
slice
Marquez devetič zapored osvojil VN Nemčije
Rossi zasedel drugo, Vinales pa tretje mesto, 15. julij 2018 ob 15:50 Vodilni v elitnem motociklističnem razredu Marc Marquez se je z novo zmago še utrdil v vodstvu. Katalonec je bil najhitrejši na Sachsenringu, kar je že njegova deveta zmaga zapored na VN Nemčije.
4
Gajser na VN Azije zaostal le za Herlingsom
10
8. julij 2018 ob 12:34 Tim Gajser je na dirki za svetovno prvenstvo MXGP v motokrosu v Semarangu v Indoneziji za VN Azije drugič letos osvojil drugo mesto.
Žagar deveti na Švedskem
2
7. julij 2018 ob 23:27 Matej Žagar je na četrti letošnji dirki serije Grand Prix za veliko nagrado Švedske v Halstaviku zasedel 9. mesto.
Marquez zmagovalec dirke razburljivih obračunov
3
1. julij 2018 ob 15:44 Španec Marc Marquez je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva za VN Nizozemske v Assnu v razredu MotoGP. S četrto zmago v sezoni je dirkač Honde še povečal prednost v skupnem seštevku za SP.
Gajser tik pod stopničkami v Indoneziji
4
1. julij 2018 ob 13:08 Slovenski motokrosist Tim Gajser je na VN Indonezije v Pangkal Pinangu osvojil končno četrto mesto. V obeh vožnjah razreda MXGP je bil nekdanji svetovni prvak četrti.
Spidvejist Žagar enajsti na Danskem Slovenski spidvejist Matej Žagar je na tretji tekmi svetovnega prvenstva serije grand prix v Horsensu na Danskem osvojil enajsto mesto. Zmagal je Britanec Tai Woffinden.
1
Marquez najhitrejši na Nizozemskem Španski zvezdnik motociklizma Marc Marquez si je v kvalifikacijah VN Nizozemske v Assnu privozil drugi "pole position" v sezoni.
4
Druga kljukica: Alonso dobil dirko 24 ur Le Mansa Španec Fernando Alonso se je s sovoznikoma Švicarjem Sebastienom Buemijem in Japoncem Kazukijem Nakajimo z ekipo Toyote veselil zmage na avtomobilistični dirki 24 ur Le Mansa.
16
Gajser v Lombardiji tik pod odrom za zmagovalce Antonio Cairoli (KTM) je zmagovalec VN Lombardije. Slovenski motokrosist Tim Gajser (Honda) je v Ottobianu zasedel končno četrto mesto.
2
Lorenzo ponovil Mugello in slavil drugo zmago sezone Jorge Lorenzo je bil na svojem ducatiju spet neustavljiv in je zanesljivo dobil dirko motociklistov razreda MotoGP v Barceloni.
5
Gajser v kvalifikacijah Lombardije 14. Slovenski motokrosist Tim Gajser (Honda) nedeljske dirke svetovnega prvenstva razreda MXGP v Ottobianu za VN Lombardije ne bo začel prav v ospredju, saj je bil v sobotnih kvalifikacijah 14. Drugi ...
5
Lorenzo najhitrejši v kvalifikacijah Barcelone Španec Jorge Lorenzo je dobil kvalifikacije v razredu MotoGP pred nedeljsko dirko motociklistov za VN Katalonije v Barceloni.
1
Konec tedna dirkaški praznik pod Gorjanci Konec tedna bo na sporedu tradicionalna gorska hitrostna dirka Gorjanci. Prva domača postaja državnega prvenstva v sezoni šteje tudi za evropski pokal.
Gajser znova na stopničkah – tretji v Franciji Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki svetovnega prvenstva v elitnem razredu MXGP v Saint Jean d'Angelyju v Franciji osvojil tretje mesto, potem ko je bil četrti v prvi vožnji in tretji v ...
13
Tesen razplet na Sardiniji: Neuville manj kot sekundo pred Ogierjem Belgijec Thierry Neuville (Hyundai) je zmagal na reliju po Sardiniji, sedmi preizkušnji svetovnega prvenstva.
1

Izbor
Citat za prebrat
link
Neymar Jr.
11
20. julij 2018 ob 09:38 Ostajam. Ostajam v Parizu, kjer imam pogodbo s PSG-jem. Šel sem tja zaradi izziva, da osvojim in dosežem nove stvari. Nič se ni spremenilo v moji glavi.