Iskane besede:
Od:
Do:
Cristiano Ronaldo Spregovoril sem ob neprimernem trenutku, toda nekaj se bo vseeno moralo zgoditi. Res nisem izbral pravega časa, a bil sem vsaj iskren.
Slovenija v Črno goro tudi brez Skubica in Kampla Trener slovenske nogometne reprezentance Tomaž Kavčič na prijateljski tekmi proti Črni gori ne bo mogel računati na pomoč Nejca Skubica in Kevina Kampla.
Ricciardo dobil uspavanko v Monte Carlu Daniel Ricciardo je 'pole' s sobotnih kvalifikacij pretopil v zmago na nedeljski dirki F1 za VN Monaka v Monte Carlu.
Branilka naslova Ostapenkova ekspresno izpadla V Parizu se je začel vrhunec teniške sezone na peščenih podlagah. Šjang Vang je v uvodnem krogu izločila Venus Williams s 6:4 in 7:5.
ACH neposredno v Ligo prvakov Evropska odbojkarska zveza je spremenila format Lige prvakov, odbojkarji ACH-ja bodo tako naslednjo sezono neposredno igrali v glavnem delu tekmovanja.
Najslabša četrtina Olimpije v zadnjih 10 letih Košarkarji Krke so sredi tedna v eni sami četrtini Olimpiji nasuli kar 33 točk, kar se Ljubljančanom v finalih državnega prvenstva ni zgodilo že več kot deset let.
Kronaveter z bele točke popeljal Olimpijo iz pekla v raj Eno najzanimivejših slovenskih nogometnih prvenstev je postreglo z dramatično končnico.
Ob zgodovinskem Realovem trojčku precej kislih obrazov Največji klubski oder je postregel z novo nepozabno predstavo, ki bo v spominu nogometnih navdušencev pustila številne (tragične) junake. Pred finalom Lige prvakov med Realom in Liverpoolom (3:1
Modrić: Zdaj o nas lahko govorite kot o dinastiji Zinedine Zidane je šele na začetku trenerske kariere in se že lahko pohvali s kar tremi zmagami v najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju.
Bojevniki v drugem polčasu napolnili koš Houstona Klay Thompson je zadel kar devet trojk, Golden State je v drugem polčasu Houstonu dovolil le 25 točk, z visoko zmago 115:86 je izsilil odločilno sedmo tekmo.
Žagar v Pragi obtičal pred polfinalom Matej Žagar ni imel ravno najboljšega dne v Pragi na VN-ju Češke. Skupno je zbral sedem točk, kar ni zadoščalo za uvrstitev v boj za najvišja mesta.
Jakupovićeva kot srečna poraženka na Roland Garrosu Slovenija bo imela na Roland Garrosu tri predstavnike v posamični konkurenci. Poloni Hercog in Aljažu Bedenetu se je pridružila še Dalila Jakupović.
Turk za več kot minuto ugnal tekmece v Velenju Rok Turk (peugeot 208 R5 T16) je zanesljivo dobil drugi reli za državno prvenstvo, bil je najhitrejši na kar desetih od skupno dvanajstih hitrostnih preizkušnjah.
Fulham na Wembleyju dobil odločilno tekmo, spet je v Premier ligi Fulhamu si je z minimalno zmago nad Astonom Villom (1:0) na Wembleyju uspelo zagotoviti vrnitev v elitno prvoligaško druščino angleškega nogometnega prvenstva.
Domjanova potrdila normo za EP, Zupinovi ni uspelo popraviti državnega rekorda Metalka diska Veronika Domjan je na 18. mednarodnem atletskem mitingu v Slovenski Bistrici slavila z 58,86 m in znova potrdila normo (56,00 m) za evropsko prvenstvo, ki bo med 7. in 12. avgustom v ...
Kysselefova druga v Osijeku, Bertoncelj četrti Slovenska telovadka Tjaša Kysselef je na svetovnem pokalu v športni gimnastiki v Osijeku osvojila drugo mesto na preskoku, medtem ko je bil Sašo Bertoncelj četrti na konju z ročaji.
Real po "darilih" Kariusa in mojstrovini Bala proslavlja 13. zvezdico Nogometaši madridskega Reala so tretjič zapored osvojili Ligo prvakov, potem ko so v Kijevu s 3:1 premagali Liverpool. Madridčani se tako veselijo že 13. naslova najboljšega v Evropi.
Fucsovics do prve turnirske zmage v karieri, Thiem do desete Madžar Marton Fucsovics je novinec med zmagovalci teniških turnirjev ATP. Za prvo zmago v karieri je na turnirju v Ženevi premagal Nemca Petra Gojowczyka s 6:2, 6:2.
Nieve si je za rojstni dan podaril zmago; Froome hladi penino Španec Mikel Iturralde Nieve je zmagovalec 20., zadnje gorske, etape na Dirki po Italiji, ki je kolesarje popeljala iz Suse na 2001 m visoko Cervinio.
Nepričakovan razplet v Ligi prvakov - Nantes šokiral PSG, Kavtičnikov Montpellier pa Vardar V rokometni Ligi prvakov so vsi pričakovali finale PSG - Vardar, a na koncu sta favorita ostala praznih rok, na zaključnem turnirju četverice se bosta pomerila le za tretje mesto.