Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Federer s sanjsko predstavo napovedal naskok na Wimbledon Le 53 minut je v finalu potreboval Roger Federer za deveto turnirsko zmago v Halleju, s čimer je švicarski maestro potrdil vlogo prvega favorita na prihajajočem turnirju v Wimbledonu.
Domača ekipa Elana pobrala smetano v Lescah Na tekmi svetovnega pokala v skokih na cilj so v Lescah slavili padalci slovenske ekipe Elan.
Formula ena: Dirka za VN Azerbajdžana, Baku Ob 15. uri se je začela 8. dirka letošnje sezone v formuli ena. Dirkači se na ulicah Bakuja merijo za krstno VN Azerbajdžana.
Rossi že desetič slavil na dirkališču v Assnu Po več kot letu dni je Valentino Rossi znova slavil na dirki za svetovni pokal. Italijanski zvezdnik je na VN Nizozemske dobil razburljiv dvoboj z rojakom Danilom Petruccijem. 5.
Urša Kragelj v Augsburgu na stopničkah Na drugi tekmi svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah je kajakašica Urša Kragelj zasedla tretje mesto. V finalu so veslali tudi trije kanuisti, ki pa so zaostali za najboljšimi.
Giannis in Thanasis Antetokounmpo Nihče mi ne more reči, da nisem Grk. V življenju ne poznam drugega. Nikoli nisem bil v Nigeriji. Smo otroci enajstih milijonov Grkov.
Zaradi pomanjkanja motivacije Arbeloa končal kariero Nogometaš Alvaro Arbeloa se je odločil za konec športne poti. 34-letni nekdanji španski reprezentant se je za to potezo odločil zaradi pomanjkanja motivacije.
Nesterović: Z Randolphom imamo ekipo za naskok na vrh Evrope Generalni sekretar KZS-ja Rašo Nesterović je prepričan, da z Anthonyjem Randolphom košarkarska reprezentanca postaja resen kandidat za najvišja mesta na evropskem prvenstvu.
Nekoč nepredstavljivo, zdaj realnost – Slovenija med odbojkarsko elito Slovenska reprezentanca je v odbojkarskem raju. Po zmagi nad Japonsko s 3:0 v finalu drugega kakovostnega razreda se je prebila v najvišji rang svetovne lige med najboljših 12 na svetu.
Žagar v Horsensu končal na petem mestu Slovenski spidvejist Matej Žagar je na dirki svetovnega prvenstva v danskem Horsensu osvojil peto mesto. Skupno je enajsti.
Milan Mandarić Največja napaka je, da sem prišel v Olimpijo. Če bi prej vedel, da bom deležen tolikšnega negativnega pritiska, ne bi prišel v Ljubljano.
V Tel Avivu zmage za Janežiča, Šutejevo in Zupinovo Slovenija je po prvem dnevu ekipnega atletskega evropskega prvenstva druge lige, ki poteka v Tel Avivu, na četrtem mestu.
Po 11 letih na naboru Lige NHL spet izbran Slovenec 152 je številka, ki si jo bo Jan Drozg zapomnil za vse življenje. V 5. krogu letošnjega nabora so ga kot 152. igralca zapovrstjo izbrali aktualni prvaki lige, Pittsburgh Penguins.
Gajser po vrnitvi peti v kvalifikacijah Slovenski motokrosist Tim Gajser je v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko za svetovno prvenstvo v italijanskem Ottobianu osvojil peto mesto.
V rokometni Ligi prvakov tudi Gorenje Velenje Slovenski rokomet bo imel v naslednji sezoni Lige prvakov dva predstavnika. Poleg Celja Pivovarne Laško še Gorenje Velenje.
Letos v Portorožu morda vsi najboljši Slovenci Portorož bo peto leto zapored v začetku avgusta gostil teniški turnir serije challenger, ki bo letos potekal pod nazivom ATP Slovenia Open.
Olić nogometne čevlje obesil na "znameniti klin" Nekdanji hrvaški nogometni reprezentant Ivica Olić je pri 37 letih končal kariero.
Federer enajstič v finalu Halleja Švicar Roger Federer se je uvrstil v finale teniškega turnirja v Halleju, potem ko je s 6:4 in 7:6 ugnal Rusa Karena Hačanova. 35-letni Švicar bo tako v Halleju lovil že deveto lovoriko.
Zarcov prvenec v kvalifikacijah Assna Francoski motociklist Johann Zarco (Yamaha) si je v kvalifikacijah pred dirko MotoGP-ja za VN Nizozemske premierno privozil prvi štartni položaj v karieri.
Portugalska in Mehika z zmagama potrdili polfinale Iz skupine A Pokala konfederacij so se naprej uvrstili nogometaši Portugalske, ki so v Sankt Peterburgu s 4:0 odpravili Novo Zelandijo, in Mehike, ki so bili v Kazanu z 2:1 boljši od Rusije.